REFERANSLAR

Öncelikle hayatımızın en özel gününden sorumlu kişi Rukiye Demirkan'a sonsuz teşekkürlerimle başlamak istiyorum. Uzun zamandır yazmayı planladığım düğün sonrası yazımı, koşuşturmalarından sonra ancak yollayabiliyorum. Her şey tüm etkileyiciliğiyle aklımda. İlk görüşmemizde Rukiye’yle tanışmıştık. Samimiyeti, doğallığı bizi çok mutlu etmişti. Adını “sunshine” koydum zaten sonra. :) Casa dell'Arte’nin kapısından ilk kez girdiğim andan itibaren başka bir yerde daha güzel bir düğün olma imkanı kalmamıştı benim için. Resmen esiri oldum otelin… Görüşme bittikten sonra kapıdan çıkarken son duamı etmiştim.

Pırıl pırıl bir konuşmayla son buldu randevumuz. Sonrasında bir daha başkasıyla konuşamadık. Casa dell'Arte son duraktı artık. Rukiye ile görüşmelerin ikinci ayağını İstanbul’da gerçekleştirdik. Tarihimiz vs. her şey belli olmuştu. Sonunda temmuz geldi çattı ve biz tadım için tekrar Casa dell'Arte’de muhteşem bir akşam geçirdik. Şefimiz, çalışanlar, bütün ekip bu işten keyif alma moduna geçmemizde çok yardımcı oldular.

Düğün gecesi hiçbir şey aksamadı.

Hayatımda geçirdiğim en güzel geceydi. Bütün ailem arkadaşlarım mest olmuş bir şekilde bahsettiler otelin güzelliğinden. Annem bile orda evlenmek istiyor. :) O güne dönmeyi istiyorum çoğu zaman. Tekrar Casa dell’Arte’ye gelmek için yazı iple çekiyorum! Son olarak bu hayalin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok büyük bir teşekkürle yazımı sonlandırıyorum.

Ezgi & Caner
1 Temmuz, 2017

"Casa Dell'Arte ailesiyle tanıştığımız ilk günden düğünümüzün muhteşem geçeceğini anlamıştık. Ancak doğa ananın bizi bir hafta önce selle korkutması, özellikle Torba koyunda bu selin bir felakete yol açması düğünü ertelememizi fısıldıyordu sanki. Fakat Casa Dell'Arte ailesinin üstün çabasıyla bulunduğumuz otele sanki sel uğramamış gibiydi. Şansımız burda başlamıştı ve 3 Ekim 2015 düğün gününümüzde de devam etti. Havanın yazdan kalma hali, güneş, deniz, hazırlıklar derken bir baktık ki palmiyelerin altındaki rengarenk düğünde babamın kolunda yürüyorum. İkimizde heyecandan titriyoruz ve ileride damadımız heyecanla bizi izliyor. Ardından bir baktık biz evetlerimiz söylenmiş. Misafirlerimizin masalarından gelen yemeklerin leziz ve ortamın büyüleyici olduğunu duydukça daha da mutlu oluyoruz. İskelede soluklanıyoruz ve gizlice resimlerimiz çekiliyor. Gecemiz anlatılmaz geçiyor.

Bizi rahat ettiren, düğün günümüzü stresten uzak, eğlenceli bir aile kutlaması haline getiren Casa dell'Arte ailesine ne kadar teşekkür etsek az. Bizim hayalimiz gerçekleşti, sizinki neden ertelensin?"

Burcu & Can
3 Ekim, 2015

"Casa dell’Arte, stil ve konforu bir araya getiren bir mekan. Bu tam da bizim düğünümüz için aradığımız şeydi. Herşey gerçekten çok otantikti ve buradaki her detay bizim zevkimizi yansıtıyordu. Misafirlerimiz bizim için gerçekten çok önemliydi ve onları sanki evimizdeymiş gibi ağırlayabildik. Düğün günümüz hayatımızdaki en güzel gündü, inanılmaz eğlendik ve Casa dell’Arte bunu yaşatabilecek en iyi mekandı."

Yeda & Kerem
19 Eylül, 2015

"Hayatımızın en mükemmel gününü Casa dell’Arte’de yaşadık, bundan daha güzelini asla dileyemezdik! Herkes çok dostça, yardımseverdi ve bu birkaç günü inanılmaz kılmak için ellerinden geleni yaptılar.

Mekan çok güzeldi ve umarım yakın zamanda yeniden ziyaret edebilirim. Ve yemek, gerçekten rakipsizdi! Herkese çok teşekkür ederim! "

Ceren & Joe
12 Eylül, 2015

"Kocam ve ben evlenmeye karar verdiğimizde, düğün destinasyonu olarak tüm arkadaşlarımızın ve ailelerimizin dünyanın farklı noktalarından kolayca ulaşabilmesi açısından Türkiye’yi seçtik. Bir sahil düğünü yapmak istiyorduk ve Bodrum hem İstanbul üzerinden kolay bağlantı kurulabilmesi açısından, hem de büyülü güzelliği ile kendini bizlere sundu. Düğünden 5 ay önce, bir mekan ve organizator bulabilmek için uçuşlar yaptık. 2 günlük programımızın ilk gününde, Casa dell’Arte ziyaret ettiğimiz dördüncü mekandı. Bu ilginç, büyüleyici ve ultra-trendy butik otele varır varmaz kararımızı verdik, düğünümüzü burada yapmalıydık! Planlamaya başlar başlamaz, otel ekibinin çok daha esnek ve özenli olduğunu anladık."

Reef & Mamoun
19 Eylül, 2014

"Heyecanla birlikteliğimizin yıl dönümü olan 27 Eylül’de evlenmeye karar verdiğimizde Bodrum’un bize fırtına ve sağanak yağmurlu bir gün ile eşlik edeceğini elbette bilmiyorduk. Kumsalda gerçekleştirmeyi planladığımız davet bir anda çok farklı bir boyut kazandı. Hava şartlarının bize yaptığı süprize rağmen hem bizim hem de davetlilerin unutamayacağı güzellikte bir düğün gerçekleştirdik. Casa dell’Arte bizim için mimarisi, zevkli sanat koleksiyonu ve samimi ekibiyle vakit geçirmekten keyif aldığımız bir yer olmanın ötesinde hayatımızdaki en özel gün için de en doğru seçimi oldu.

Casa dell’Arte’ye ve muhteşem ekibine sonsuz teşekkürler..."

Aslı & Harun
27 Eylül, 2014

"Casa dell’Arte’ye ilk görüşte aşık olduk. O an, arkadaşlarımızla ve ailemizle, aşkımızı kutlayacak başka bir yer olamayacağını anlamıştık. Düğünümüzün en sıradışı anlarını, 20 ülkeden fazla uçaklarla, araçlarla ve gemilerle gelen sevgili dostlarımızla paylaştık. Herkesin bu mekanı nefes kesici bulduğundan eminiz! Tabii ki bunlar profosyonel yönetim, ahçılar ve esnek, sabırlı, yardımsever ve samimi otel çalışanları olmadan olamazdı.

Casa dell’Arte’yi sonsuza kadar kalbimizde taşıyacağız!"

Marzena & Marcin
6 Eylül, 2014